| Faranume05 a întrebat:

Routerele Wireless sunt bune si la telefoanele android/smartphone cu functie wifi, mai execat un smartphone Allview a4all?

5 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Da sunt, dar merge doar telefoanele ce au functia WI-FI.Pace.

| DoriKat a răspuns:

Da. Doar emite unde si orice aparat ce le poate capta, le si poate folosi! happy

| irinaaa1998 a răspuns:

Da merg la toate telefoanele la toate tabletele si la toate laptopurile cu functie wi-fi. Sper ca te-am sjutat.PUP, PA.

| skylen69MC a răspuns:

Da sunt foarte bune dar mai întai unele routere nu toate depinde de model trebuie configurate de pe un Laptop sau un PC cu adaptor Wirless!

| Anonimu395 a răspuns:

Da,sunt.