| Cătălin11 a întrebat:

S3 i9300, S3 Neo i9300, i9301, S4 Mini i9192 sau S4 Mini i9195?
Vreau sa-mi spuneti cu ce ar fi mai bun unul fata de celalat, nu sa imi dati site-uri cu comparatii. Deci vreau sa stiu si care componente sunt mai bune, la ce ar fi mai folositor unul si la ce ar fi mai folositor celalalt. Daca vine prolem de jocuri, eu joc Asphalt 8, asta cel mai complex joc, restul sunt mici.
FUNDA

1 răspuns:
| Violetta24555 a răspuns:

Mie imi plac ambele. ma refer la penultimele doua. am niste colege care au cele doua telefoane de la sfarsit si sunt super. asta e parerea mea si mai mult nu stiu! sper ca te-am ajutat cu cvhappy succes in gasirea telefonului potrivit:*