| matei2000 a întrebat:

Sa am incredere in acest anunt http://www.ebay.co.uk/......1361685736 Daca da mai sunt alte taxe de platit in afara de telefon si transfort?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

E posibil să fie nevoie de plătit taxele vamale (telefonul venind din afara UE; verifică în Codul Vamal al României).
Însă eu NU aș da bani pe un telefon care e posibil furat (bad IMEI!). Teoretic, poate fi folosit în afara SUA, dar riscul e destul de mare, plus că trebuie resoftat pentru asta.
S-ar putea să te alegi doar cu o tabletă WiFi cu ecranul foarte mic la banii ăștia.