| cristina10cris a întrebat:

Sa va zic dileama mea... Nu imi merge sunetu de la PC.Dar faza e ca daca imi descarc o muzica si o am in PC ea se aude si cele din Winamp dar de pe youtube, trilulilu, vplay etc nu merge.Si da daca va intrebati daca am acolo jos in bara difuzoru deschis va asugur ca este. Vreo idee va rog?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exact, nu iti functioneaza sunetul in browserul de internet.

Pot fi mai multe cauze, de la o instalare gresita a java sau flash pana la sunetul dezactivat pentru browser (daca ai win 7) sau poate chiar e selectat "mute" din mixerul audio.

Ce sistem de operare ai? Windows 8, 7 sau Xp?

| cristina10cris explică:

Windows xp.

| Emi8888 a răspuns:

Dai click acolo in bara de activitati pe reglarea sunetului, pe scrisull albastru si dai la maxim imaginea aia cu rosu.