| FLAVIUS_4030 a întrebat:

Am instalat pe un PC 3 GH 1.24 GB RAM windows 7. Windows 7 are inclus drivere pentru placa audio și video......problema e că video merge dar audio nu merge, nu merge sunetul ști
ți care ar fi problema?

3 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

CD-ul cu driverele de sunet al pc-ului, instaleaza.

| pYv a răspuns:

De obicei windows 7 iti cauta el automat toate driverele la pc...nu trebuie sa le bagi tu dupa cd/dvd la placa video, audio.Du-te frumos si vezi la update-uri optionale sa nu ai si update la placa audio si dai pe ala sa isi faca update.Salutare

| xpertul a răspuns:

Incearca sa bagi cd cu driverele pc-ului daca nu merge sunetul nici atunci baga din nou windowsul.