| CastravetteLaDesert a întrebat:

am primit acum ceva timp de la tata niste chestii (el a fost plecat din tara) pe ambalaj scria " hi-fi MP3 headphone" sunt un fel de casti.au radio; card de memorie(2 GB). cine a mai vazut de casti din astea il rog sa-mi mai spuna ceva despre ele.

Răspuns Câştigător
| skama18 a răspuns:

Sunt casti la care asculti muzica ori de pe card ori de la pc fara fir. sau de l vecinu eventual. am si ei eu dar fara card. is misto

1 răspuns:
| axll a răspuns:

Pai din cate spui este un mp3 player incorporat in casti. pune muzica pe card sau asculta radio la ele. cred ca nu mai e nevoie sa iti spun sa le pui baterii happy