| fetita97 a întrebat:

Sal, am scos de pe net pentru messenger un program care iti arata melodia de la winamp pe care o asculti la status, inainte imi arata dar acum daca am mess-ul aprins si winampul imi apare ceva pe ecran si scrie:Error setting YM status, cum pot sa scap de asta, am incercat sa sterg programa dar nu merge

Răspuns Câştigător
| Iuliaana a răspuns:

Stiu ca nu se poate sterge programul, doar daca reinstalezi windows`ul. Incearca sa iti instalezi alta versiune de mess sau alta de winamp, poate va functiona. Succes!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Iuliaana a răspuns:

Multumesc pentru funditahappy si sper ca a functionat ce ti-am spus euwinking

| primaru a răspuns:

Dezistaleaza programul si instaleazal iar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Winampulnumimerge

| jaydee a răspuns:

Deschideti winamp : Options -> Preferences -> Plug-ins -> General Purpose -> Click pe "Y! MS Status Changer v0.7 [gen_yms.dll] -> Uninstall selected plug-in.