| sltlp a răspuns:

Recomand utok-ul. Ele sunt ieftine si calitatea la nici una nu straluceste. Insa deoarece utok are 5 ani garantie (prin extindere 2+ trebuie sa completezi in ceva de la ei in primele 30 zile de cand cumperi tableta sa ai 5 ani garantie) constituie in avantaj. Si tot asa avantaj ai deoarece are android 4.4 care se misca mult mai bine. Oricum, ca performante, sunt oarecum egale.

| Jipa95 a răspuns:

Mai, eu te-as sfatuii sa o iei pe cea utoq, deoarece ai o camera pe spate de 2mp, si ultima versiune de android pe ea 4.4 kitkat, in rest, performantele sunt izbitor de asemanatoare! happy

Răspuns utilizator avertizat