| mihayy124 a întrebat:

Sal.Ce parere aveti de ZTE GRAND X IN?

2 răspunsuri:
| SimionAlexandru a răspuns:

Am avut unul, inainte. E destul de bun happy Merita sa ii acorzi o sansa. Depinde la ce il folosesti. Pentru internet, apeluri de lunga durata, si jocuri, e destul de bunicel happy

| Sonea_Dennis_1974 a răspuns:

Smartphone'ul ZTE Grand X In mi se pare un smart excelent. Am cautat pe net, prin forumuri si am vazut ca ar fi unele problem cu microfonul, faptul ca cel cu care vorbesti te aude cam ciudat. Eu nu am aceasta problema. Am fost surprins cat de rapid se misca. Nu pot vedea un clip full HD pe PC meu (bun) cum pot vedea pe acest telefon. O mica problema am observat, daca selectati blocarea ecranului cu cheie sau glisare, dupa un timp de standby, pentru a reveni, uneori e necesar sa insisti la apasarea pictogramei de deblocare. Daca blochezi si deblochezi ecranul doar din butonul de start, merge perfect. Filmare (full HD) se vede excellent, pozele sunt ok (se fac destul de lent, fata de Samsung Galaxy S duos). Pretul la liber, azi 07:07:2013 este 999 ron (romelecom/cosmote). Banuiesc ca un smartphone identic facut de o firma cunoscuta (ex: Samsung), ar fi costat minim 2000 ron. Pana la urma toate sunt facute in China...