| alexxx a întrebat:

Sal, dau funda urgentstraight facedeci ma jucam cs 1.6 d p steam si am schimbat la cea mai mare rezolutie(pe xp imi mergea)si acum imi arata numai partea de sus si nu pot sa schimb rezolutia nu pot sa apas decat new game, am reinstalat steamul+cs, am instalat si pgl gui 3.3 si am setat o rezolutie mai mica, dar tot asastraight facepls ajutr

2 răspunsuri:
| denis260170 a răspuns:

Incearca source si daca nu exista am ausit un program ca steam incearca totusi si incearca o resoluti si mai mare
winking!

| rezzonel a răspuns:

Nu ai placa video instalata