| ghorghe123 a întrebat:

.Am si eu o intrebare.Am un aparat de fotografiat Samsung obisnuit,adica dinacela care fac poze, filmeaza etc...Nu stiu cum fac sa scot pozele de pe iel, adica sa le duc in oras la edvelopat si sa le pun in album.Cum fac sa le scot din aparat si sa le pun in album? Dau Funda +Vot!

Răspuns Câştigător
| Madycu a răspuns:

Pai daca are card de memorie iei aparatul si cand sa le developezi dai cardul. Pentru ca așa fac si eu de obicei cand vreau sa scot poze. Sper ca te-am ajutat. Funda?

4 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Daca spui ca si filmeaza, sigur ai aparat cu microSD(card de memorie). Mergi cu acel card pe care sunt stocate pozele la un astfel de centru care se acupa cu poze si spui care poze dintre cele de pe card le vrei pe hartie! alegi totodata si marimea lor! preturile difera in functie de calitatea hartiei si marimea pozei care o vrei! bafta!

| darrio2007 a răspuns:

Ce inseamna la tine obisnuit? Cu pelicula? Cam asta reiese.Ca spui de developat.Dar cel cu pelicula nu filmeaza.Deci cred ca este cu card dar habar nu ai sa explici.Mergi la un centru foto, ti le scoate pe calculatorul lor si ti le trece pe un stick, cd sau pe hartie fotografica.Adica ti le face poze.De pus in rama.

| Madut21 a răspuns:

Le pui pe un stick/CD si le duci ''in oras la developat ''.

| Sarca_Paul_1977 a răspuns:

Le poti pune pe un stick, sau mergi cu cardul!