| boogie16 a întrebat:

Sal tpu...am si eu o mare rugaminte la tine, am un xbox 360 decodat avand un spatiu de 250 gb(130 gb free) si mi-am bagat alien:isolation.Cand vreau sa intru in joc apare videoul ala cu 20 century fox mi se pare si canta aia normal iar dupa imi scrie de hard drive ca trebuie sa aleg un hard sau ceva de genu cu un spatiu liber de 5, 6 gb free.Eu chiar nu inteles mai am 130 gb liberi pe el si imi spune sa aleg un hard drive liber care sa aiba 5, 6 gb liber...ma puteti ajuta va rog happy

1 răspuns:
| HeadGeneral a răspuns:

Alege hardul principal adica cel de la xbox, unde iti apare sa selectezi hardul selecteaza hardul cu cea mai multa memorie adica cel de 130gb liberi!