| JeffHardy2011 a întrebat:

Sal TPU!

Am si eu o problema.

Incep sa ma cam plictisesc si vreau si imi instalez un joc. big grin

Cam ce jocuri imi recomandati? (De preferat ceva cu masini ) dar si altele.

Dau fundita la jocurile care imi plac si mie. big grin

8 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Assasin's Creed 2, Burnout Paradise The Ultimate Box, Mortal Kombat 4, Call of Duty, Assasin's Creed: BrotherHoodNeed for Speed : Hot Pursuit, Medal of honor, Mafia 2,

| cristianorudi7 a răspuns:

Mafia 1&2,Burnout Paradise The Ultimate Box,Mortal Kombat 4(o fi vechi da e unu din cele mai bune,eu inca il joc),Street Fighter 4,Call of Duty 4 Modern Warfare,Battlefield 2 si Bad Company 2,Collin McRae Dirt 1&2,Trine(poate nu o sa te atraga la prima vedere dar daca il joci cu un prieten din joystick e foarte tare),Call of Juarez 1&2,Assasin's Creed 2,Saint's Row 2,Cronnicles Of Riddick 1&2,Unreal Tournament oricare,STALKER mai ales ultimul,Fallout 3,Dead or alive oricare,BioShock 1&2,Call of Chutulu et ,etc,etc.Daca te-am ajutat nu miar strica o funda,daca esti amabil.Reciclare de raspunsuri.A mai pus cineva o intrebare la fel si lui ia folosit raspunsul ista, asa ca...

| DarkMirror a răspuns:

S4 League.Iti faci cont pe www.alaplaya.net

| Herr a răspuns:

Astea sunt cateva jocuri super:

Assasin's Creed: BrotherHood
Need for Speed : Hot Pursuit
Divinity II: The Dragon Knight Saga
Alien Breed 3: Descent
Gran Turismo 5
Vanquis
Sports Champion
Donkey Kong Country Returns
Valkyria Chronicles II
Castlevania: Lords of shadow
Bloody good time
Recettear: An item shop's tale

| HεεЌεЯε a răspuns:

Daca iti tine Pc-ul : Driver: San Fransisco.

| mystery1girls a răspuns:

Incearca aici http://sangesitrandafiri.wordpress.com
sper ca te'am ajutat

| AnneMarieM a răspuns:

Metin2, fifa 2011, mosomania
Ma stiam dar am uitat.