| vighandrada a întrebat:

Sal TPU. Am strâns 6 milioane, ai nu ațiu ce sa fac. Sa îmi iau Samsung galaxy s3 (am Nokia c3 cu tastatura si tableta) sau laptop(am doar calculator) ce sa îmi iau? Fundă. Help me please!

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Eu personal mi-as lua telefon, deoarece nu vad ce-ai putea face cu un calculator. Diferenta dintre el si un laptop este cea de putere de procesare si aici se pune problema doar daca lucrezi cu programe de editare foto/video randare 3d, etc ceea ce nu cred ca... vrei sa faci thinking

1 răspuns:
| vighandrada explică:

Si nu știu*