| Dchirila a întrebat:

Sal TPU care poate sa-mi zica top10 al jocurilor voastre preferate (de preferat pe telefon, si sa nu fie online).
Dau FUNDA cui imi zice cele mai bune jocuri!

2 răspunsuri:
| Dchirila explică:

Am telefon Samsung galaxy mini folosesc marketul dar nup mai stiu ce jocuri sa mia iau

| curaj1 a răspuns:

Daca vrei jocuri pe telefon trebuie sa spui mai intai ce marca este si ce capacitate are bine caca este unul performant ar trebui sa descarci un marchet unde apar cele mai noi jocuri daca nu iei marchet intra pe google play unde sunt o gramada de jocuri cele mai noi si tari bafta happy