| cocainanicotinablabla a întrebat:

cine imi poate da site-ul unde pot gasi aplicatia android cu lumanare si deblocarea telefonului uitandu-ma la el.

multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

In Google PLay Store... acolo gasesti orice aplicatie existenta pentru Android (exceptie cele care n-au fost acceptate sau sterse din alte motive).

Iar pentru deblocarea telefonului cand te uiti la el, trebuie sa aiba Android 4.0 sau mai nou, si o camera frotala, dupa care te duci in setari > securitate si gasesti acolo la blocarea ecranului deblocarea faciala. Dar sa stii. este enervanta, mai ales cand este intuneric sau cand te tunzi ca nu te mai recunoaste laughing

PS: Galaxy S3 are functie cu deblocare cand il scoti din buzunar sau invers, daca la acea functie de gandeai.