| ROBBYSHOW a întrebat:

Sal TPU. dacă am reinstalat Windows-ul de 3-4ori și am formatat disc local C și disc local D la fiecare reinstalare, mai este vreo șansă să recuperez tot ce era pe hdd acum 3-4 reinstalari de Windows în urma. dacă da cum?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum 4 formatari? poti sa iti iei adio fara nicio indoiala

| Jipa95 a răspuns:

Nu mai ai absolut nici o sansa sa recuperezi acele date nici cu cel mai cel program.

| gelu1970 a răspuns:

NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu era nevoie sa formatezi si partitia D la reinstalarea sistemului de operare ci doar partitia C

Sansele sunt slabe sa recuperezi 100% totul, incearca cu Recovery Wizard.