| OneReason a întrebat:

Sal TPU' de la un timp

Am o conecxiune la internet proasta nu ştiu de ce

si cand vreau s-ă descarc ceva se descarcă cu 130 şi ceva de kb/s înainte mi se descărca cu 20MB/s

P.S am facut si Testspeed si am văzut că am

80 Ping.
nu e normal s-ă am 80 ping

dau fundă!

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

De ce nu suni la cei cu care ai contractul de internet? Ei sunt obligati sa-ti raspunda la intrebari si sa te ajute...

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ce-i ping? pong?

| DuDDy24 a răspuns (pentru express11):

Ping-ul este timpul necesar sa se stabileaca o conectiune intre pc-ul tau si un anumit serverwinking

| express11 a răspuns (pentru express11):

Deci fa reclamatie.cat timp ai testat viteza pe site al lor il au inreggistrat. daca ai mereu asa, si esti la rcs-rds ...nasol.