| Flafy1920 a întrebat:

Salut TPU:* scuzati categoriabatting eyelashes Am si eu o problema. Mi-am luat de curand un sistem de boxe 5.1 asa l-am facut in cele din urma, se aude f bine dar decat in winamp, pe net nu se aude deloc. Niciun sunet, va rog imi puteti spune si mie ce setari trebuie sa mai fac?
Mentionez ca folosesc ca browser google chrome. Multumesc mult:*

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este din setari cu siguranta!
Daca ai win 10/11 acolo unde ai pictograma cu o boxa sau difuzor dai click dreapta pe ea si selectezi OPEN VOLUME MIXER, acolo vei vedea cat e setat sunetul pe fiecare aplicatie gen, de obicei apare si pictograma pentru CHROME si setezi sunetul pentru ea, acum este pe mute cu siguranta
Este vorba de egalizator, undeva in setari este dat pe MUTE sunetul pentru browser

Poti vedea cum sa faci si in acest articol https://helpdeskgeek.com/help-desk/chrome-sound-not-working-7-ways-to-fix/

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Este vorba doar despre setarile computerului.

| EclipseTheBlackCat a răspuns:

Contactează vânzătorul... De service nu ai auzit?