| ParradiSs a întrebat:

Sal tup nu stiu ce sa fac ma scoate din sarite nu mi se aude nimic in pc am avut win 7 acum am win vista si tot nimic dar mi-o citeste am facut ori ce am mai facut o gramada de posturi despre tr asta dar degeaba ma enerveaza ca mi-o citeste. Daca vreti va fac pozze despre ce vreti sa stiti numai sa ma ajutati. mersi mult dau funda.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Baga nene si o traducere, ca nu inteleseram nimic! Greu cu limba asta romana!

| ParradiSs explică:

Deci vr sa zic ca mi-o citeste placa de sunet pc-ul dar nu se aude nimic in el uitati-va si la imagini http://postimg.org/gallery/2kqgafdpu/146fa2e4/

| biencutza123456 a răspuns:

Deci n-am inteles nimic din intrebarea ta...care de fapt nici nu e o intrebare pffff