| Bogdan19999 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un samsung s3350. Cine are sau cine poate sa imi raspunda si mie la urmatoarele intrebari:
- ce contine meniul principal?
- ce fel de jocuri pot fi bagate ( jad.; jar...)? (daca stiti sa imi spuneti si cateva site-uri de pe care pot fi descarcate).
- pe langa incarcator si casti mai primesc la pachet si alte instrumente? care?
- pot baga teme pe acest telefon?
- ce site-uri pentru aplicatii pentru. acest telefon stiti?

Si acum am o nelamurire cu wireless-ul: pasii care trebuie urmati.

Sper ca nu este o lista prea lunga. Primul raspuns primeste funda iar restul voturi.

Răspuns Câştigător
| Anonim2938 a răspuns:

Si eu vr:* daca aflii rasp trm msj