| oslopunck a întrebat:

Sall all am auzit ca exista un fel de tablete transparente care se ataseaza deaasupra monitorului si poti sa ai touchscreen. Daca stiti dati-mi un site ceva...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici :ai si pret si instructiuni http://www.epsicom.com/produse.php?IDcategorie=13&page_nr=1# Bafta!

1 răspuns:
| kat2108 a răspuns:

Am citit undeva pe net ca tableta Galaxy tab are o functie sa o conectezi la o tastatura speciala, si folosesti tableta pe post de monitor