| nairpic a întrebat:

Sall all! vreau sa cumapr si eu acest telefonhttp://www.giz.ro/telefoane-mobile/samsung-s5230-star-37 91/
Dar intrebarea este:Sunt din Piatra Neamt gasesc acest telefon in vreun magazin orange sau cosmote din oras? ca sa nul caut degeaba ca sa stiu si eu pare cam prosteaasca intrebarea dar intreb si eu! poate sitit si vreti sa ma ajutati si pe mine va rog frumos! si am auzit ca costa in jur de 400-500lei nu?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Da.il gasesti in magazinele de la cosmote.si costa cat ai zis tu

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Am eu unul de vanzare si costa 300 ron.Este impecabil! Eu al folosesc pentru internet ca are ecranul mare! Daca te intereseaza anunta-ma si discutam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nu sunt de pe acolo