| Narcyss_Narcyss_1999 a întrebat:

Sall! am avut xp si mi-am instalat windows 7. nu am avut drivere pentru windows 7 asa ca am de pe net driveru de imagine si driveru de sunet.dar driverul de sunet nu m-a lasat sa il bag, asa ca am trecut iarasi pe xp.acum vreau sa trec ori pe 7 ori pe 8 ori pe 9(atunci cand apare).P.s:am un calculator LG Flatron L1918S.ziceti-mi site-uri de pe care pot cumpara cd-uri sau instala chiar eu gratis.Dau funda.promit.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De cand LG Flatron L1918S e calculator?
Asa arata un calculator?
http://i.imgur.com/nslCuXf.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate driverele de pe cd erau pentru xp.
Descarca Realtek HD audio drivers pentru Windows 7/8 http://www.filehippo.com/download_realtek_high_definition_audio_vista

| iulyaFCP a răspuns:

Si eu am acelasi calculator ca si tine si am xp, iar daca vrei sa ii bagi windows 7 il poti duce la un service pentru ca pe net nu au licenta si nu e bun iar windows 8 nu il recomand pentru ca e greu de umblat pe el