| Dan12a a întrebat:

Sall am facut un sv minecraft bukkit 1.7.2 si as vrea sa ma ajutati sa gasesc o cale sa-l fac online permanent sv are plot are tot ce trebuie cine ma ajuta cel mai bine primeste funda si iteme pe sv meu fiecare sugestie sa vina co adesa de mess

3 răspunsuri:
| florinflorescu a răspuns:

Ca sa fie online trebuie sa il hostezi, sau intra aici si vb cu ownerul uite aici un server super din Romania :
play.standardmc.tk

| Ionutmiron a răspuns:

Nu stiu cum sa-l fac permanent online dar te voi ajuta sa faci tot ce are nevoie un server cum ar fi:warpurile, spawnul, shopul etc, am si eu un server dar nu merge sa intre nimeni pe el dar ma pricep sa folosesc worldedit! Daca vrei sa te ajut contacteaza-ma pe mess sub numele de miron_ionut_boss@yahoo.com

| Dan12a explică (pentru Ionutmiron):

Iti voi da cerere numele meu de mes e matei2057@yahoo.com