| ninuionut a întrebat:

Sall am nevoie de update bios nec ECS-945G si nu il gasesc cine ma ajuta are funda
si sa imi gaseasca un tutorial sau ceva de genu cu il install

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Http://download.ecsusa.com/dlfileecs/bios/mb/p4/945G-M3/M331125.zip
Îl dai jos și dezarhivezi fișierul.
Descarci utilitarul
http://download.ecsusa.com/dlfileecs/bios/flash/mb/awardflash.zip
îl dezarhivezi și p-ăsta și-l rulezi. Va fi simplu - urmezi pașii ceruți de utilitar.

| ninuionut explică (pentru mihai69):

Dar nu gasesti un tutorial sau sa imi zici pasi ca nu stiu

| mihai69 a răspuns (pentru ninuionut):

Ai și tutorial (PDF) în arhiva cu utilitarul - ți-am spus, e simplu. Dacă tu nici măcar nu te uiți la ce îți trimitem noi, chiar nu știu de ce mai pierd vremea... Nu vrei să vin și la tine să fac eu toată treaba, eventual să-ți ofer și un masaj pe urmă?!?