| hackerulxxx a întrebat:

Sall..am o intrebare..am cumparat recent un tv LED Star-Light HD

problema e ca la inceput s-a vazut foarte bine imaginea prindea toate posturile in format HD dupa 2 zile l-am deschis si aparea ecran negru ca nu are semnal..am dat sa le caute din nou pe automat si nu mai prinde toate programele pe langa asta nu mai prinde nici in format HD l-am dat de mai multe ori sa caute dar tot la fel le prinde sa fie de la vremea de afara cam de atunci nu mai merge ca la inceput. Ce parere aveti?

1 răspuns:
| SodaDancer a răspuns:

Dac mai ai garanția de la el cel mai bine este să te duci la magazinul de la care ai cumpărat și să le expui celor de acolo problema. Dacă nu poți face acest lucru încearcă un service gsm.