| gaby3d a întrebat:

Sall! Am o problema cu microfonul si nu stiu ce sa fac.Am vizionat multe clipuri cum sa il repar, am microfon si la casti si la camera si nu stiu ce sa facma tot enerveaza ca nu functioneaza setarile sunt facute corect in pc. Ajutorrrrrrrrr Dau funda celui care imi explica cel mai bine

1 răspuns:
| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Poate ca,ai praf pe ele,inauntru,incearca sa le desfaci,dupa sa cureti toate alea,si tot praful acela,duce sa se strice,apoi,daca stii cum sa le puii ianpoi pune-le daca nu,daca ai un prieten,roaga-l sa ti le puna! Succes!, iar la microfon, nu stiu, poti cumpara altul, succes!
Sper ca team fost de mare ajutor si de foolos tongue
BAFTA!