| Crysty1996 a întrebat:

SAll AM probleme cu o imprimanta canon mp 280 sa descarcat cartusu si l-am reincarcat si am tras poze dar ieri n-am tras nimic si azi cand am tras o poza trage cu linii sau cu alta culoare decat trebuie ce sa-i fac? DAU FUNDA!

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Vezi in softul de pe cd-ul ei sau de pe site-ul oficial trebuie sa ai optiunea de clean intermediate clean. daca nici asa nu va merge scoate cartusele si curata capul cu niste alcool si vata nu apasa tare sa nu ramana fire din VATA