| ninuionut a întrebat:

Sall. am un DVD PORTABIL AKAI AKPD 750 si am bagat pe un stick de 32 gb muzica populara cu videoclip si nu merg. nu stiu in ce format trebuie descarcat. am incercat mpg dar nu se audea dar se vedea. la descrieri scrie Fisiere video MPEG4! si eu descarc de pe youtube convert :
http://www.onlinevideoconverter.com/video-converter

Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai din cauza ca ai bagat lautari! Baga si tu un Tom Jones, un Julio Iglesias, Madona, Sandra, Phil Collins, etc. Poate mai invatati si voi ce e aia muzica!