| Skypee a întrebat:

Sall, am un program de inregistrare pentru comp Bandicam si nu pot sa inregistrez in timp ce ma joc un joc, adica intelegeti voi, nu stiu cum sa fac sa se inregistreze cand joc un joc, ca se vede doar gri filmarea, dc?

Răspuns Câştigător
| Dytzu007 a răspuns:

Pai intri la setari si pe acolo va scrie game record cv de genu si algi key-u de care vrei sa il pornesti(de ala se va si inchide filmarea)apoi faci click pe joc sa iti apara acolo intr-o casuta din Bandicam ca va inregistra in jocul X, intri in joc apoi si apesi key-ul care l-ai pus pentru a inregistra cand e gata il opresti si intri iar la Bandicam si scrie acolo undeva open folder... unde sunt inregistrarilehappy
Numa' bine!