| price a întrebat:

Sall! are cineva serial key-ul pentru driver detectiv sau stie cineva ce drivere trebuie sa bag la windows xp sp2. multumesc

Răspuns Câştigător
| stefybebeto a răspuns:

4br3x-4cp6x-2dtxp-ffdht-7q298. sper ca la asta te referi. funda?

2 răspunsuri:
| King_Iulian_1977 a răspuns:

Poti sa le cauti dupa vid_xxxx&pid_xxxx dai click dreapta in device manager in hardware id, eu asa le gasesc.

| danorp a răspuns:

Neaa... frate uitete pe google program cu nume asabig grinriver Robot el iti arata ce drivere trebuie de instalat si singur te ti le scoate de pe net tu doar le instalezi bafta