| ionut_9568 a întrebat:

Sall as vrea si eu sa stiu un program bun pentru o vizionare completa a filmelor sa fara intreruperi cine stie programe sa imi lase un comentariu. Multumesc.

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Splash

| nevermint a răspuns:

Http://www.bsplayer.com/......-page.html
Incearca ultima varianta la BSplayer, la subtitrari ai o optiune care iti cauta singur subtitrarea in romaneste si o instaleaza, formatul nou are integrate toate codecurile deci vezi orice format, VLC se blocheaza daca rulezi avi mari.

| daniEL88 a răspuns:

KmPlayer, are codecurile integrate si iti va rula orice film (il folosesc de ani de zile si am renuntat la Bsplayer pentru el, linistit), inclusiv claritate HD 1080 sau 720. Mai bun si decat Vlc deoarece ai mai multe optiuni in ce priveste afisarea traducerii si nu numai. Numai bine!

| Bl4ckShadowS a răspuns:

VLC e cel mai bun nu se intrerupe merge perfect :) il poti downlada de aici : http://www.videolan.org/vlc/