| anonim_4396 a întrebat:

Sall! As vrea un huawei...Cine au imi puteti spune ceva despre el?(calitati/defecte/probleme) si daca vi s-a stricat vreodata

Cine spune cel mai mult si imi spune cu functia de 3D va fi castigatorul

2 răspunsuri:
| eumisha28 a răspuns:

La ce anume esti interesat lergat de Huawei? la modemuri sau la telefoane? eu am un telefon Huawei 845.are android 2.1, camera de 3, 2 mpx, procesor la 512, memorie ram 512, ecarn tactil, a-gps, wi-fi.e destul de bun doar ca bateria e varza. daca rulez o aplicatie se descarca imediat.in rest e ok.

| MasterYoda a răspuns:

Huawei e praf! nu poti seta mare lucru la el. mai bine iti cumperi ceva din magazin