| onlymeme a întrebat:

Sall.
cand intru pe youtube si ma uit la ceva se vede rau straight face, cu intreruperi.
ce as putea face, sau de la ce este?
si la voi vede asa? nu cred nu?laughing
funda

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Ai viteza prea mica la intenet si la mine se vedea asa si mi-am marit viteza si platesc cu 4 lei mai mult si meritawinking

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pune pauza si asteapta pana se incarca tot filmuletul, dupa asta da-i sa mearga, mai ai pauze?

| szergiu a răspuns:

Addons de la mozila sau ce folosesti. happy incearca sa reinstalezi mozila sau ce ai folosi.

| ancutsa410 a răspuns:

Schimba browserulhappy
folosestii moziila firefox, sau opera...si internet explorer e bun... dar internet explorer 8

| Byclick a răspuns:

Mai fa memorie libera in C/

| 구미호 a răspuns:

Si la mine se vede asa dar nu ai ce face asa se intampla dar poti sa rencarci pagina