| Adi_Adrian_1992 a întrebat:

Sall!
Ce aplicatii imi pot baga pe o tableta Vodafone smart 3 si ce program de editat poze? Dau funda primului!

Răspuns Câştigător
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Da! am verificat putin telefonul tau si pare ok din punct de vedere al specificatiilor, acum eu ce sa iti zic?, ca sti foarte bine ca poti intra pe google play si de acolo iei tot ce iti trebuie.
Eu personal nu pot sa recomand nimanui sa instaleze ceva ce nu are nevoie., tu decizi cel mai bine ce iti trebuie! succes
funda?
PS: nu incerca programe de editat poze!, sunt oribile.