| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Ce parere aveti despre Vonino speedstar s? Vreau sa stiu totul despre ea :Cum merge jocurile pe ea(si ce fel de jocuri)cum ruleaza aplicatile si cum merge videourile pe ea(ruleaza la 1080p?)si cum ruleaza in browser? Cel mai detaliat raspuns primeste FUNDA

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lasa dracu' jocurile! Ia limba romana ca esti varza.

| Alex_Bahrim_1980 a răspuns:

Vonino SpeedStar S este o tabletă ieftină, şi în domeniul ăsta, cam 98% din dispozitive nu vor rula jocuri de ultimă generaţie. Dacă te interesează jocurile, în special cele browser, te invit pe http://pepoworld.com.