| PureMadnesS a întrebat:

Sall cine imi da exemple de telefoane gen C905? cu camera buna? si care sa faca si altceva(muzica, jocuri)as vrea cu camera peste 8mpx daca se poate astept raspunsuri

5 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Depinde pana in ce pret.

pana in 1000 lei nu mai gasesti telefon cu touchscreen si camera de 8 mpx decat LG viewty smart, dar nu are sistem de operare deci nu il recomand pentru jocuri pretentioase.

alte telefoane pana in 1000 lei dar cu camera de 5 mpx ar fi LG optimus chic si LG optimus one.astea au sist de op android...

ar mai fi Samsung galaxy ace-cca 1200 lei.LG optimus blac-cca 1400 lei, HTC trophy-cca 1200 lei.htc hd7-cca 1400 lei, etc

| justmeraul a răspuns:

LG KM900 Arena - pret incepand de la 800 lei
LG gc900 viewty smart - pret incepand de la 1000 lei
Samsung omnia i900 - pret incepand de la 1200 lei
Sony ericsson satio - pret incepand de la 1200 lei
Nokia N86 - pret incepand de la 1300 lei

| ionutzuu194 a răspuns:

Sony ericsson satio

| AnduKinder a răspuns:

Samsung s III -depinde ce pret gasesti pe net si Samsung s IIII