| GameMaster23 a întrebat:

Sall, dati-mi si mie un server private de metin2 gen metin2 united (( ma refer sa fie POPULAT... si sa fie ROMAN ))

24 răspunsuri:
| Rony56 a răspuns:

Hammer Metin2 (Full PvP)
European Metin2 (PvP-PvM mai mult PvP si e foarte tare)
Lunaris Metin2
mai sunt multe...

| CRC98 a răspuns:

Antic Mt2 e un metin simplu si foarte smecher si romanesc happy

| Ghostplayer a răspuns:

Cel pe care ti-l propun este www.metin2tim.org faci yang repede cresti repede si este si roman plzz vot!

| Nuimicitinumele a răspuns:

Metin2 mondial dar joaca pe new world pentru ca pe ultra fun si pe fun dau bani la romani si pe new world mai mult de 50% sunt romani

| iiKiduuu a răspuns:

Www.metin2zet.com

new 2013 server! Join now! by Vinnie

| spectra3000 a răspuns:

Metin2 vamos...metin2european.metin2crytikal.metin2 teramistik .metin2mage.fr metin2.lunaris (e plin serveru). funda?

| mihnea173 a răspuns:

Metin2 BM e roman is e suuuper tare in 20 min faci lv 40 si chiar mnai mult

| abczzz45 a răspuns:

De genul asta ar fi Metin2 Fun. Funda?

| alisa9875 a răspuns:

Http://www.metin2academy.ro/ e un server nou, este populat si 100% romanesc

| Richard_Csete_1995 a răspuns:

Eu iti recomand Metin2 Gajik, es pvp classic si faci yang chiar foarte repede!
uite prezentare:http://www.youtube.com/watch?v=kQ4o8brAZgI

| nemu55 a răspuns:

Metin2 Tim (are 4 servere care merg), Metin2DR (pvm hard lv 99 max), Metin2Osiris lv max 250 si multe evolutii+ mape noi Metin2 Energy Revenge Of Hyperion Metin2European te da 44 si are la shop tot ce iti trebuie Hot Style-MT2 Hammer Metin2 VipStyle MT2 Metin2Earth Funda?

| nemu55 a răspuns:

Metin2 Earth
Metin2 Tim
Metin2 Osiris
Metin2 European
Metin2 Hot Style
Metin2 Apollo

| WilliamCocardel a răspuns:

Eu recomand http://Metin2Arena.ro, este misto serverul daca iti place PVM. Au rate bunicele si este un fel de oficial doar ca fara itemshop.

| sebidrumia a răspuns:

E zic metin2 earth- e roman si sunt foarte multi playeri

| sebidrumia a răspuns:

Eu zic metin2 earth- e roman si sunt foarte multi playeri.

| Brokitzzu a răspuns:

Eu iti recomantd Metin2 Virtual dar momentan este inchis se va face un server nou! Funda

| lovewar a răspuns:

Salut uite un server super tare, GM te respecta iti raspund imediat la PM, arme evolueaza pana la level 250, armurile la fel, ai tot ce iti trebuie nu sunt buguri nu nimica uitati Siteu : http://www.metin2flyled.net76.net Pentru mai multe informatii intrati pe Server nu e nimica de regretat uitati si video : http://www.metin2flyled.net76.net/index.php? s=download : nu este al meu dar e misto nick in Game xxxAndreixxx dati PM daca aveti nevoie de bani, iteme alea alea. Bafta va asteptam.

| RaduCR7 a răspuns:

Metin2 antic, metin2 dorohoi, metin2 earth, metin2 dr.

| Infinityxx a răspuns:

Metin2 Steel