| Liviu_2320 a întrebat:

Sall eu am internetul de la Ilink, iar saptamana viitoare o sa ma schimb pe Digi si vreau si eu sa stiu daca este bun (cat de repede downloadeaza, cat de bine se incarca...) spuneti-mi si mie va roog ce parere aveti, desigur daca aveti internetul de la ei big grin Funda si voturi.

3 răspunsuri:
| An0N1M a răspuns:

Eu am de la digi si merge destul de ok, dar faza e ca daca stai mai mult de doua ore pe zi pe net nu prea are rost sa-l iei deoarece are trafic de doar 5 gb si daca il depasesti scade viteza pana la sfarsitul lunii.dar mie mi se pare ca se merita.da-mi si mie o funda daca nu te superibig grin

| Liviu_2320 explică:

Nu iau modem... am uitat sa mentionez

| Sorinelo19 a răspuns:

Da ce sa zic cel de la digi este bun dar depinde de cati MB iei tu.Downloadeaza repede de ex un joc de 1.06 gb in 20-30 min repet depinde de cati Mb (mega) si cat despre incarcat la fel ca toate...