| Aloh123 a întrebat:

Sall, mi-am instalat de curand pcsx2 0.9.8 si mi-am descarcat Raw vs smeckdown 2011 merge foart rapid pana cand intru in ring cand intru merge greu. Spuneti-mi ce trebuie sa fac ca sa imi mearga repede va rog din suflet. dau funda si vot va rog.

1 răspuns:
| mariustare12345 a răspuns:

Nu l-ai instalat bine si mie mi s a intamplat asta sau ai probleme cu pcu daca e laptop sigur nu merge dar daca e pcu ai probleme cu instalarea mersi funa?