| GavanRemus1990 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine va rog. Am o tableta e-boda essential a200 cam de o saptamana si am si un router wireless tp-link.pana astazi a mers perfect sa ma conectez si cu tableta si cu telefonul mobil dar azi am constatat ca nu mai imi merge sa ma conectez cu tableta, cu telefonul da.sau tableta se conecteaza si liniutele de la semna in loc sa fie albastre sunt albe si e ca si cum nu as avea internet! multumesc anticipat (raspuns corect funda si vot)

Răspuns Câştigător
| Alexutza_Alexa_1999_gOz9 a răspuns:

Salut! asa mi s-a intamplat si mie! eu am un buton in spate la tableta unde scrie restart, i-am dat acolo mi s-a restartat adica nu mi s-a sters nimic dar a mers din nou!
incearca! funda?!laughing

1 răspuns:
| Oprea_Dumitru_1984 a răspuns:

Da-i reset!