| flavyusR a întrebat:

Am avut programul de modificat pozetonguehotoshine. El a fost pe 30 de zile, am descarcat atul si imi spunea ca cele 30 de zile au expirat si ca trebuie sa ma inregistrez.De unde pot descraca un Photoshine fara sa ma inregistrez si sa nu fie trial? Dau funda+vot celui care imi spune sau imi trimite un link de descarcare.mersi

1 răspuns:
| abubusd a răspuns:

Poti sa il folosesti in continuare ca si trial, dar mai trebuie sa dezinstalezi programul din calculator si dupa aceea sa il instalezi din nou. Succes!