| catalinadeyya a întrebat:

Am de facut la chimie un referat video despre apa.Am facut imaginile cu citate cu tot pe movie maker si am gasit si o melodie super tare.Acum vreau sa le pun pe toate pe un video dar nu stiu ce program trebuie.Ma puteti ajuta? VA ROOOOOG!

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

De cand pentru scoala se fac referate video si nu proiecte, folosind Power Point? Anyway, poti pune melodia cu Windows Movie Maker.

| K0sti a răspuns:

Cu acelasi program, de aia sa numeste Movie Maker, sa faci filme cu el.