| Allissa1234 a întrebat:

am incercat sa imi fac Yahoo! Messenger 11.5 si nu merge. Imi da o eroare : Yahoo! Messenger is unable to download files needed for instalation. Please check firewall settings and retry instalation.
Inainte am avut Yahoo! Messenger 7!
Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu-l mai instala online, descarca si instaleaza de aici:
http://www.softpedia.com/......nger.shtml

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Yahoo! Messenger is unable to download files needed for instalation. Please check firewall settings and retry instalation. = Yahoo! Messenger nu poate descarca fisierele necesare pentru instalare. Va rugam verificati setarile firewall si reancercati instalarea". Eu zic ca nu merge internetul, sau ca nu merge bine - in cele mai multe cazuri nu e de la firewall, e pentru ca a picat net-ul.