| Vlad_Romascu_1993 a întrebat:

am o imprimanta Canon mp250 si nu mi-o gaseste calculatorul. Am windows7 si nu gasesc CD-ul de instalare dar am luat un driver de pe net, dar ca sa se instaleze trebuie sa gasita imprimanta... nu stiu ce sa zic care ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| Anticarul a răspuns:

Uite incearca direver-ul acesta de la Canon usa.
http://www.usa.canon.com/......ixma_mp250

| webbusiness23 a răspuns:

Poate ca imprimanta ta nu e pornita. Am patit si eu asa odata.

| ManuelNeuer a răspuns:

Http://www.canon-europe.com/......MP250.aspx Incearca-l pe asta. Sper k team lamurit. Daca ai dificultati raspunde iar. Daca iti merge, Funda :D

| yoker a răspuns:

Depinde din ce an ii imprimanta
daca win 7 nu o gaseste incearca sa instalezi win xp