| FTV a întrebat:

Am o intrebare.Cum pot sa vad daca am factura in format electronic sau tiparita pe Romtelecom?

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Poți să-mi zici în privat numărul tău de fix și-ți zic eu că mă uit în baza de date.
Sau, dacă nu primești nimic în poștă e clar că o ai în format tipărită happy.

Salut.

| baiatuucupizzza a răspuns:

Mai intai de toate trebuie sa iti faci cont ca sa iti poti face cont ai nevoie de codul de facturare care il gasesti pe o factura oarecare iar apoi cauti in sectiunea format factura si acolo iti va arata daca factura ta este in format electronic sa u tiparit(daca ai intrat in format electronic ai o reducere de 3 euro pentru prima factua).

| Mirco a răspuns:

Suni la ei si iti spun ei cel mai sigur