| AlexKiller78 a întrebat:

Am o intrebare... vreau sa postez un joc pe net ca sa il poata descarca si alte persoane...cum fac un site(daca se poate acel site in care sa poata contine jocul sa fie gratis).

2 răspunsuri:
| MnereaDarius a răspuns:

Utilizand Weebly. Nu trebuie sa ai cunostinte de programator, e joaca de copil.

www.weebly.com

PS: Iti trebuie cont intai.

| MnereaDarius a răspuns:

Daca doresti doar sa uploadezi jocul pe un server, iar clientii sa-l poata descarca printr-un link, recomand SkyDrive (22 gb spatiu stocare online, 100 mb pe fisier).

https://login.live.com/