| Hirtopeanu_Ady_1999 a întrebat:

Sall TPU, Am o problema cand vreau sa intru in Local Disk (Dhappy imi apare cum as fi intrat in Local Disk C Va rog ziceti-mi cum as putea rezolva aceasta problema. Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modifica litera partitiilor din Disk Management. Cea mai simpla cale sa ajungi acolo este din start. La ''search'' scrii ''disk management'' si ti se deschide o fereastra. Dai click dreapta pe partitie si alegi optiunea''change driver letter and paths''.
Daca nu te descurci, priveste acest tutorial:
http://videotutorial.ro/......ial-video/

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai copiat acolo local disc C? Daca deschizi local disc C, acolo in D, ce gasesti? Posibil ai copiat tu local disc C in local D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da clcik dreapta pe local disc D apoi pe format.

| CMV1994 a răspuns:

Probabil cine ti-a instalat windows-ul a selectat partitia D: ca destinatie.
In acest caz cel mai simplu ar fi o reinstalare de windows si formatarea in intregime a hdd-ului, apoi creearea de partitii. Nu uita sa setezi marimea partitiei C: mai mica decat restul partitiilor!

| ionutunited a răspuns:

Reinstaleaza wind, sau cheama pe cineva priceput

| PROmarteMUSK a răspuns:

Poti sa il reinstalezi si daca tot asa iti face inseamna ca are virusi