| nicaseby a întrebat:

,Am o problema cu microfonul, nu stiu dc dar se aude incet, adica cand vorbesc cu cineva nu prea ma aude dar daca tin microfonul aproape de gura ma aude clar..am schimbat deja 2 nu stiu ce sa mai fac
Sa imi spuna cineva dc ma aude doar daca il tin aproape si cum rezolv! Funde tongue

Răspuns Câştigător
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Buna uite cum trebuie sa faci windows are un sistem de corectie sunet daca urli la microfon el se da automat mai incet ca sa nu sparga urechile celui ce te asculta du-te la iconita de sunt din bara dau click dreapta si dai la recording devicesapoi selecteaza microfonul si dai dublu click si apoi selecteaza levels si dai acolo la microfone boost si la primul 100

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai optiune de boost, foloseste-o!

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Urmeazama dai la iconita de la sunet si dai la recording devices si apoi dai la level si das totul la maxim

| Andreutzu_Andrey_1995 a răspuns:

Poti sa iti cumperi unul mai bun de la LOGITECH cu camera inclusa si o sa se auda bine am si eu si stiu cum e. sper ca te-am ajutat big grin